TKANINY POLIESTROWE

Przejdź do nowego sklepu:

--> TKANINY POLIESTROWE W HURTOWNI BEROTEX <--

 

Tkaniny poliestrowe – wytrzymałe i odporne na uszkodzenia

Tkaniny poliestrowe są bardzo popularne wśród kaletników. Do ich głównych właściwości należą duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz wysoka podatność na farbowanie i druk.  Dlatego tkanin poliestrowych używa się w branży dekoracyjnej, obuwniczej, odzieżowej i kaletniczej. 

Tkaniny barwione i impregnowane – powłoki PVC, PU lub PA

Impregnowanie wzmacnia i zabezpiecza materiał. Tkaniny wykończone odpowiednimi powłokami nabierają dodatkowych cech i właściwości. W naszym sklepie internetowym znajdują się tkaniny powleczone polichlorkiem winylu (PVC), poliuretanem (PU) oraz poliamidem (PA). Sprawdzą się w produkcji markiz, zadaszeń, namiotów, banerów reklamowych, a także toreb, pokrowców oraz plecaków. Wśród tkanin barwionych znajdują się popularne, poliestrowe podszewki, którą pokrywa się wewnętrzną stronę torebki lub płaszcza.

Tkaniny PES – wodoodporny materiał

Nieprzemakalne tkaniny poliestrowe zazwyczaj zostały powleczone specjalną powłoką, która nadaje im właściwości wodoodporne. Ich wytrzymałość połączona z wodoszczelnością czynią z nich doskonałe materiały na namiot, parasol ogrodowy czy też pokrycia markizowe. Z naszej oferty polecamy tkaniny poliestrowe nieprzemakalne typu OXFORD lub KODURA.

Sprawdź ofertę tkanin poliestrowych: 

Kolorystyka tkanin (taśm) widoczna na monitorach może się różnić od kolorów rzeczywistych. Jest to uzależnione od rodzaju monitora i jego kalibracji.

PODSZEWKI STYLONOWE

czytaj więcej

TKANINY PES POKRYTE PU/PA

czytaj więcej

TKANINY PES POKRYTE PVC

czytaj więcej