TKANINY ANTYPOŚLIZGOWE

Sklep z tkaninami antypoślizgowymi:

 --> TKANINY ANTYPOŚLIZGOWE <--

 

Tkaniny antypoślizgowe – do spodów poduszek ogrodowych i innych

Materiał antypoślizgowy zapobiega przemieszczaniu się elementów po podłożu. Za jego właściwości odpowiada specjalna warstwa z gumy. Może ona występować w postaci płaskiej warstwy gumowej, jak i gumowych bądź silikonowych kropek. Tkaniny antypoślizgowe znajdują zastosowanie w wielu branżach: od ogrodniczej, aż do akcesoriów dla zwierząt. 

Kolorystyka tkanin widoczna na monitorach może się różnić od kolorów rzeczywistych. Jest to uzależnione od rodzaju monitora i jego kalibracji. 

Tkaniny antypoślizgowe - Berotex

 

Tkaniny antypoślizgowe w ogrodzie - komfort podczas wypoczynku

Wypoczynek na świeżym powietrzu służy każdemu. Zwłaszcza wtedy, gdy wszystko jest na swoim miejscu, a nic tak nie irytuje bardziej jak ciągle przesuwająca się poduszka na ogrodowej huśtawce. Tkaniny antypoślizgowe rozwiązują problem ciągłego przemieszczania się elementów podczas ich użytkowania. Tkaniny wykorzystuje się jako spody poduszek czy materacy.

Poduszka ogrodowa  

Tkaniny antypoślizgowe – w branży motocyklowej i samochodowej

Tkaniny antypoślizgowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako specjalne maty antypoślizgowe. Wyściełając matę w bagażniku samochodowym możemy być pewni, że nasz bagaż nie będzie przesuwał się z prędkością światła. Tkaniny antypoślizgowe świetnie sprawdzą się również jako materiał na siedzenia motocyklowe.  

Tkaniny antypoślizgowe – do elementów tekstylnych, odzieży i obuwia

Stosowanie tkanin antypoślizgowych w dywanach, czy też chodnikach to nie tylko zapobieganie nieustannemu przestawianiu się rzeczy. To także dbałość o bezpieczeństwo domowników, zwłaszcza tych najmłodszych. Podobnie jak w przypadku dziecięcych skarpetek i kapci – z dodatkowym podbiciem antypoślizgowym dzieciom nie straszne są żadne wyścigi! 

Sprawdź nasze tkaniny antypoślizgowe: 

TKANINA POLIESTROWA ANTYPOŚLIZGOWA 600D POKRYTA PVC 580 CZARNA

TKANINA POLIESTROWA ANTYPOŚLIZGOWA 420D PU CZARNA 580 145 CM 1 MB

TKANINA POLIESTROWA ANTYPOŚLIZGOWA 0,75 MM 600D PVC CZARNA 580 140 CM 1 MB

TKANINA POLIESTROWA ANTYPOŚLIZGOWA 0,68 MM 600D PVC CZARNA 580 140 CM 1 MB

WŁÓKNINA POLIPROPYLENOWA ANTYPOŚLIZGOWA 80 CZARNA 160 CM 1 MB

TKANINA POLIESTROWA ANTYPOŚLIZGOWA 420D PU CZARNA (580) 145 CM 1 MB