TKANINY I DZIANINY

Nasz sklep z tkaninami i materiałami kaletniczymi:

--> TKANINY I DZIANINY <--

 

Tkaniny i dzianiny w hurtowni kaletniczej Berotex

Szukasz hurtowni tkanin w Łodzi? Dobrze trafiłeś.

Jesteśmy dumni, że nasza hurtownia tkanin znajduje się w mieście Łódź, gdzie przemysł włókienniczy nieustannie się rozwija. Już od ponad 20 lat, nieprzerwanie poszerzamy asortyment naszych produktów. Oferowane przez nas tkaniny i dzianiny znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystuje się je do produkcji toreb, kosmetyczek, plecaków, walizek, czy też pokrowców. Idealnie sprawdzają się do tworzenia odzieży roboczej i specjalistycznej. Używa się ich również jako elementów wykańczających obuwie. Nie wiesz jaką tkaninę wybrać? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Tkaniny kaletnicze – do wyrobu toreb, walizek i plecaków

Nasz sklep z tkaninami posiada bogatą ofertę tkanin kaletniczych. Te materiały są często narażone na obciążenia (m.in. plecaki) i bezpośredni kontakt z podłożem (np. walizki, torby). Takie czynniki sprawiają, że tkanina w łatwy sposób może ulec przetarciu lub rozerwaniu. 

Ważne jest, aby tkaniny kaletnicze charakteryzowały się dużą wytrzymałością i odpornością. Dlatego proponujemy tkaniny poliestrowe pokryte powłoką PU/PA oraz tkaniny poliestrowe wykończone PVC.

Tkaniny poliestrowe pokryte PU/PATkaniny poliestrowe pokryte PVC

Podszewki stylonowe - do wnętrz toreb i walizek

Torby czy walizki pokrywane są również tkaniną od środka. Wyściółka lub podszewka jest zazwyczaj cieńsza niż tkanina na zewnątrz. Do miękkich i lekkich tkanin należą podszewki stylonowe, tzw. stylonki. Można je również wykorzystywać w branży dekoracyjnej.

 Podszewki stylonowe poliestrowe do toreb

Sztuczne skóry – skaje do wyrobów galanteryjnych

Eko skóra? Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie sztuczne eco skóry. Skaje wyglądem przypominają skórę zwierzęcą. Polecane są do tworzenia pokryć tapicerskich (fotele, sofy, kanapy), torebek, portfeli, kosmetyczek, saszetek czy też etui. Doskonale sprawdzą się do tworzenia odzieży (sukienki, kurtki) oraz elementów odzieżowych (np. ozdobne paski, wstawki).

Sztuczne skóry - skaje na metry

Przejdź do innych produktów z tej kategorii:

TKANINY ANTYPOŚLIZGOWE

czytaj więcej

TKANINY BAWEŁNIANE

czytaj więcej

TKANINY FLOCK

czytaj więcej

TKANINY NYLONOWE

czytaj więcej

TKANINY POLIESTROWE

czytaj więcej

SZTUCZNE SKÓRY (SKAJ)

czytaj więcej

WŁÓKNINY

czytaj więcej

PODSZEWKI POLIESTROWE

czytaj więcej

TKANINY PIKOWANE

czytaj więcej

SIATKI KALETNICZE

czytaj więcej