GALANTERIA METALOWA

Nowy sklep online:

--> GALANTERIA METALOWA - HURTOWNIA BEROTEX <--

 

Galanteria metalowa – dodatki do toreb, pasków, plecaków i wielu innych

Metalowe dodatki odgrywają ogromną rolę w produktach końcowych. Niezależnie od tego, czy mówimy o torebkach czy też obuwiu zdajemy sobie sprawę, że nawet drobne szczegóły podkreślają całą konwencję projektu. Galanteria metalowa do torebek to przede wszystkim karabińczyki, łańcuszki, oczka, nity oraz ramki i regulatory. Wiemy, jak istotną częścią są dla Was wszystkie okucia kaletnicze, dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasz asortyment był stale zróżnicowany. Wśród elementów galanterii metalowej możecie również znaleźć rączki metalowe do toreb, półkola, trójkąty oraz szekle.

Galanteria metalowa – metalowe dodatki krawieckie, szewskie i kaletnicze

Bogata oferta akcesoriów i artykułów kaletniczych sprawiła, że naszą hurtownię online chętnie odwiedzają utalentowani projektanci -  kaletnicy, rękodzielnicy oraz pasjonaci krawiectwa. Elementy galanterii metalowej są wykorzystywane na różne sposoby, które zachwycają kreatywnością i pięknem. Cieszmy się, że korzystacie z naszych produktów.

 

Galanteria metalowa:

czytaj więcej

GALANTERIA PLASTIKOWA

Posiadamy szeroki asortyment dodatków kaletniczych i krawieckich plastikowych:
Klamry, regulatory, ramki, karabińczyki, stopery, pukle, kółka, naramienniki, listwy, rączki i wiele innych.

Zapraszamy do sklepu online https://www.berotex.net/6-Galanteria-plastikowa

czytaj więcej

TKANINY I DZIANINY

Nasz sklep z tkaninami i materiałami kaletniczymi:

--> TKANINY I DZIANINY <--

 

Tkaniny i dzianiny w hurtowni kaletniczej Berotex

Szukasz hurtowni tkanin w Łodzi? Dobrze trafiłeś.

Jesteśmy dumni, że nasza hurtownia tkanin znajduje się w mieście Łódź, gdzie przemysł włókienniczy nieustannie się rozwija. Już od ponad 20 lat, nieprzerwanie poszerzamy asortyment naszych produktów. Oferowane przez nas tkaniny i dzianiny znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystuje się je do produkcji toreb, kosmetyczek, plecaków, walizek, czy też pokrowców. Idealnie sprawdzają się do tworzenia odzieży roboczej i specjalistycznej. Używa się ich również jako elementów wykańczających obuwie. Nie wiesz jaką tkaninę wybrać? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Tkaniny kaletnicze – do wyrobu toreb, walizek i plecaków

Nasz sklep z tkaninami posiada bogatą ofertę tkanin kaletniczych. Te materiały są często narażone na obciążenia (m.in. plecaki) i bezpośredni kontakt z podłożem (np. walizki, torby). Takie czynniki sprawiają, że tkanina w łatwy sposób może ulec przetarciu lub rozerwaniu. 

Ważne jest, aby tkaniny kaletnicze charakteryzowały się dużą wytrzymałością i odpornością. Dlatego proponujemy tkaniny poliestrowe pokryte powłoką PU/PA oraz tkaniny poliestrowe wykończone PVC.

Tkaniny poliestrowe pokryte PU/PATkaniny poliestrowe pokryte PVC

Podszewki stylonowe - do wnętrz toreb i walizek

Torby czy walizki pokrywane są również tkaniną od środka. Wyściółka lub podszewka jest zazwyczaj cieńsza niż tkanina na zewnątrz. Do miękkich i lekkich tkanin należą podszewki stylonowe, tzw. stylonki. Można je również wykorzystywać w branży dekoracyjnej.

 Podszewki stylonowe poliestrowe do toreb

Sztuczne skóry – skaje do wyrobów galanteryjnych

Eko skóra? Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie sztuczne eco skóry. Skaje wyglądem przypominają skórę zwierzęcą. Polecane są do tworzenia pokryć tapicerskich (fotele, sofy, kanapy), torebek, portfeli, kosmetyczek, saszetek czy też etui. Doskonale sprawdzą się do tworzenia odzieży (sukienki, kurtki) oraz elementów odzieżowych (np. ozdobne paski, wstawki).

Sztuczne skóry - skaje na metry

Przejdź do innych produktów z tej kategorii:

czytaj więcej

TAŚMY

Oferta obejmuje taśmy nośne, lamówkowe, odblaskowe, a także wszelkiego rodzaju taśmy suwakowe i taśmy rzep.

Zapraszamy do sklepu online  https://www.berotex.net/17-Tasmy

czytaj więcej

NICI

Posiadamy szeroki wybór nici importowanych jak również polskiego producenta Fabryki Ariadna w szerokim wyborze grubości oraz bogatej kolorystyce.

Zapraszamy do sklepu online https://www.berotex.net/52-Nici-szwalnicze#

czytaj więcej

MATERIAŁY USZTYWNIAJĄCE

W swoim asortymencie oferujemy duży wybór funkcjonalnych materiałów usztywniających mających zastosowanie min. w produkcji toreb i plecaków.

Zapraszamy do sklepu online  https://www.berotex.net/12-Materialy-usztywniajace

czytaj więcej

Nowości i oferty specjalne

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami naszej firmy. Skorzystaj z ofert specjalnych...

Oferta naszej firmy

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy.

Usługi na zamówienie

Usługowe cięcie tkanin i usługowe szycie.

Kilka słów o nas

Już od ponad 20 lat działamy w branży kaletniczej. Przez te wszystkie lata stale rozszerzaliśmy wachlarz produktów i podnosiliśmy jakość usług dbając o zadowolenie naszych klientów, którzy są z nami do dzisiaj. Dziękujemy im za zaufanie i znakomite towarzystwo.Importujemy i dystrybuujemy akcesoria kaletnicze oraz tkaniny. Działamy nie tylko na polskim rynku. Nasze produkty znane są w całej...

Szczegółowe dane do kontaktu

P.P.H.U. BEROTEX
ul. Kolumny 221
93-613 Łódź

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ:

DARIUSZ KOWALSKI

tel.  42 640-92-07 wew.11

mobile: 601 295 909